K obľúbeným výrobkom detského oblečenia patria šaty s ilustráciami známych postavičiek z rozprávok, do ktorých mamičky s obľubou obliekajú svoje deti. BENATTI s.r.o. sa zaoberá práve takýmto druhom tovaru: dovozom, distribúciou a maloobchodným predajom detského oblečenia.

V ponuke máme neuveriteľne bohatý výber DISNEY oblečenia v rôznych farebných prevedeniach a veľkostiach s motívmi známych postavičiek detských rozprávok. Modeli sú vyrobené z kvalitných bavlnených materiálov, aby zaručili jemný a hebký dotyk s detskou pokožkou. Značka  je zárukou kvality. Okrem oblečenia u nás nájdete aj doplnky a darčeky z dielne Disney.

V našej ponuke nájdete aj bohatý sortiment oblečenia značky LOSAN, ktorá ponúka ležérnu španielsku módu pre deti od najprestížnejších módnych návrhárov . Nezameniteľný dizajn a farby oblečenia si zaručene obľúbi každé dieťa. Kvalitné materiály, intenzívne farby a strihy sú samozrejmosťou Losan oblečenia.

Na našich stránkach nájdete aj ponuku pre živnostníkov a podnikateľské subjekty, ktorí vlastnia maloobchodnú predajňu, alebo prevádzkujú internetový obchod s detským oblečením. Súčasťou našich služieb je aj veľkoobchodný predaj tovaru v SR a v ČR.

V prípade záujmu o väčší a pravidelný odber tovaru zaregistrujte sa na našej stránke "VEĽKOOBCHOD" ako obchodník. Nakoľko tu (veľkoobchod) neumožňujeme prístup koncovým zákazníkom je potrebné overenie Vášho IČO a DIČ. Po následnom overení Vašich údajov a predmetu podnikania, o čom Vás budeme informovať, Vám umožníme vstup do nášho internetového veľkoobchodu, kde sa Vám po prihlásení Vašimi prihlasovacími údajmi zobrazia veľkoobchodné ceny a môžete nakupovať.

 

 

Naším cieľom je v prvom rade spokojný zákazník a preto máme pre vás pripravené oblečenie, ktoré zaujme nielen motívmi, ale aj vysokou kvalitou materiálov a spracovania.

 

 

Prajeme Vám príjemné nakupovanie.